toggle
overlay

BERG Trampolines 330 rond

trampolines hero image

BERG Trampolines 330 rond


BERG heeft een zeer ruim assortiment van trampolines met een diameter van 330 cm. Deze bieden wij aan in alle kwaliteitslijnen, vormen en hoogtes. Je kan kiezen voor een Favorit, Champion en Elite. Staand op poten, InGround (ingegraven) of FlatGround (ingegraven). Het voordeel van een trampoline met een diameter van 330 cm, is dat deze niet al te veel ruimte inneemt in je tuin én heerlijk springt. Bij alle modellen kan je er ook nog voor kiezen om deze met of zonder veiligheidsnet aan te schaffen. Het net zorgt voor meer veiligheid, want je kindje kan dan niet van de trampoline vallen. Alle BERG trampolines hebben alle onderzoeken en producttesten glansrijk doorstaan en zijn dus van de welbekende BERG kwaliteit

8 producten

per pagina
Van hoog naar laag sorteren
    • Hoogte:Flatground
    • Vorm:Rond
    • Hoogte:Flatground
    • Vorm:Rond
  1. BERG Favorit

    Prijs 409,00 €
    • Hoogte:Op poten
    • Vorm:Rond
  2. BERG Favorit InGround

    Prijs 339,00 €
    • Hoogte:Inground
    • Vorm:Rond
  3. BERG Champion

    Prijs 1.079,00 €
    • Hoogte:Op poten
    • Vorm:Rond
  4. BERG Champion InGround

    Prijs 679,00 €
    • Hoogte:Inground
    • Vorm:Rond
  5. BERG Elite

    Prijs 1.529,00 €
    • Hoogte:Op poten
    • Vorm:Rond
  6. BERG Elite InGround

    Prijs 1.129,00 €
    • Hoogte:Inground
    • Vorm:Rond

8 producten

per pagina
Van hoog naar laag sorteren

Welke vorm past bij jou?

De keuze in trampolines met een diameter van 330 cm is bij BERG erg groot. Hier vind je allerlei BERG trampolines van 330 cm. Kies je voor de BERG Favorit 330, een BERG Champion 330 of een BERG Elite 330? Heeft je tuin een rechthoekige vorm en weet je nog niet welk soort trampoline je wilt kopen? Dan adviseren wij om te kiezen voor een rechthoekige trampoline. Voor een vergelijkbare maat kan je onze 280x190 en 350x250 trampolines bekijken, of bekijk hier alle rechthoekige trampolines uit ons assortiment. Maar naast de rechthoekige vorm bieden wij ook nog trampolines aan met ovale vorm.

BERG InGround 330, FlatGround of staand op poten?

Naast je keuze in maat bieden wij ook ingraafmodellen en trampolines op poten aan in de maat 330. Je kan dan kiezen voor een BERG FlatGround 330 of een BERG trampoline 330 InGround. De FlatGround versie heeft als voordeel dat deze compleet is ingegraven in de grond, waardoor deze niet opvalt in je tuin. Een InGround versie is ook ingegraven, maar dan steekt alleen het frame een stukje boven de grond uit, waardoor je een lage opstap hebt. Kies je voor FlatGround, dan heb je de keus in de BERG FlatGround Champion 330 en de BERG FlatGround Elite 330. Voor de InGround versies kan je kiezen uit de BERG InGround Favorit 330, de BERG InGround Champion 330 en de BERG InGround Elite 330.