.

Let’s connect!

Nieuwsgierig geworden naar uw kansen? Neem contact op met een van onze sales managers. We kunnen u vlot voorrekenen welk rendement u kunt verwachten.
Jeroen LabeurJeroen Labeur

Stevinlaan 2
6716 WB Ede
Netherlands

✉ Jlabeur@bergtoys.com

☎ +31 (0) 318 46 71 71
☎ +31 (0) 6 57 56 68 66

Jeroen Labeur 

 

Armenië, Azerbeidzjan, China, Georgië, Japan, Kazachstan, Kirgizië, Korea, Taiwan, Turkije

 

Guy PonsenGuy Ponsen

Stevinlaan 2
6716 WB Ede
Netherlands

✉ Gponsen@bergtoys.com

☎ +31 (0) 318 46 71 71
☎ +31 (0) 6 10 11 75 39

Guy Ponsen 

 

Filipijnen, India, Indonesië, Maleisië, Singapore, Thailand, Vietnam

Ron van DijkRon van Dijk

Stevinlaan 2
6716 WB Ede
Netherlands

✉ Rvdijk@bergtoys.com

☎ +31 (0) 318 46 70 52

Ron van Dijk

Michael HankeMichael Hanke

Stevinlaan 2
6716 WB Ede
Netherlands

✉ Mhanke@bergtoys.com

☎ +31 (0) 318 46 71 84

Michael Hanke

Peter ShawPeter Shaw

Stevinlaan 2
6716 WB Ede
Netherlands

✉ Pshaw@bergtoys.com

☎ +44 (0) 161 247 8377

Peter Shaw

Jordan ArfiJordan Arfi

Stevinlaan 2
6716 WB Ede
Netherlands

✉ Jarfi@bergtoys.com

☎ +337 71 95 15 32

Jordan Arfi 

James Byrne

Stevinlaan 2
6716 WB Ede
Netherlands

✉ Jbyrne@bergtoys.com

☎ +31 (0) 318 46 71 71

James Byrne

Ron van DijkRon van Dijk

Stevinlaan 2
6716 WB Ede
Netherlands

✉ Rvdijk@bergtoys.com

☎ +31 (0) 318 46 70 52

Ron van Dijk

Ron van DijkRon van Dijk

Stevinlaan 2
6716 WB Ede
Netherlands

✉ Rvdijk@bergtoys.com

☎ +31 (0) 318 46 70 52

Ron van Dijk

 

Erwin HolthausenErwin Holthausen

Stevinlaan 2
6716 WB Ede
Netherlands

✉ Eholthausen@bergtoys.com

☎ +31 (0) 318 46 71 71
☎ +31 (0) 6 13 36 02 51

Erwin Holthausen

Michael HankeMichael Hanke

Stevinlaan 2
6716 WB Ede
Netherlands

✉ Mhanke@bergtoys.com

☎ +31 (0) 318 46 71 84

Michael Hanke

TJ Farley

608 Jeffers Circle
Exton, PA 19341
United States

✉ Tfarley@bergtoys.com

☎ +1 484-873-8050

Michael HankeMichael Hanke

Stevinlaan 2
6716 WB Ede
Netherlands

✉ Mhanke@bergtoys.com

☎ +31 (0) 318 46 71 84

Michael Hanke

BERG Gokarts

Skelter assortiment

Bij BERG maken we mooie én veilige skelters en vinden wij het belangrijk dat kinderen onbezorgd kunnen genieten en buitenspelen. Onze skelters zijn van zeer goede kwaliteit; gegarandeerd jarenlang speelplezier!


Bekijk alle skelters

BERG Trampolines

Trampoline assortiment

BERG heeft veilige en kwalitatieve trampolines geschikt voor uw onderneming. We hebben trampolines ontworpen waarop kinderen onbezorgd hun talenten kunnen ontdekken en veilig kunnen springen.


Bekijk alle trampolines